به سايت وكالت خوش آمديد :: احتمال آزادی‌ قریب‌الوقوع«سعید عابدینی» شهروند آمریکایی
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
دوشنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۱ احتمال آزادی‌ قریب‌الوقوع«سعید عابدینی» شهروند آمریکایی

«سعید عابدینی» شهروند آمریکایی ایرانی‌الاصل در دادگاه انقلاب محاکمه شد و به گفته‌ی وکلیلش به زودی آزاد خواهد شد.

 

ناصر سربازی وکیل مدافع عابدینی در گفت و گو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری انشجویان ایران (ایسنا) در این باره اظهار کرد: جلسه‌ی رسیدگی به اتهامات سعید عابدینی صبح روز دوشنبه 2 بهمن در شعبه‌ی 26 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی پیرعباسی به صورت کاملا قانونی برگزار شد.

 

وی اتهامات موکلش را تشکیل کلیساهای خانگی به قصد برهم زدن امنیت کشور و تبانی جهت ارتکاب جرم عنوان کرد و افزود: در جلسه‌ی دادگاه اتهامات توسط موکل و اینجانب پذیرفته نشد.

 

سربازی با بیان این که در این جلسه پدر سعید عابدینی نیز حضور داشته است، گفت: دفاعیات لازم توسط این جانب در دادگاه صورت گرفت.

 

وی با بیان این که رسیدگی به این پرونده در یک جلسه به اتمام رسید، یاد آور شد: قرار شد در مهلت قانونی رای صادر شود. ولی طبق نظر دادگاه طی چند روز آینده موکلم درپی سپردن وثیقه، آزاد خواهد شد و مشکلی برای خروج از کشور و ملاقات با خانواده‌اش نخواهد داشت.

 

 

وکیل سعید عابدینی با تاکید بر اینکه موکلش اتهامی به عنوان جاسوسی نداشته است به ایسنا گفت که وثیقه‌ی 4 میلیارد ریالی موکلش تودیع شده است.

 

به گزارش ایسنا، سعید عابدینی که اخیرا رسانه‌های خارجی و وزارت خارجه آمریکا درباره سرنوشت وی اظهارنظر کرده بودند، در اوایل مهر سال جاری در منزل پدری‌اش بازداشت شده است. او قبل از سال 1385 کلیسای خانگی داشته و در این راستا فعالیت می‌کرده است و پس از آن به خارج رفته که پس از بازگشت بازداشت شده است.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر