به سايت وكالت خوش آمديد :: ارائه خدمات قضايي و مشاوره‌ي حقوقي رايگان به زندانيان
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
دوشنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ارائه خدمات قضايي و مشاوره‌ي حقوقي رايگان به زندانيان
نايب رييس کانون وکلاي دادگستري استان‌هاي کرمانشاه و ايلام، گفت: حضور وکلا در زندان‌ها و ارائه خدمت‌رساني به اقشار آسيب‌پذير را در دستور کار خود داريم.

به گزارش سرويس حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ـ منطقه کرمانشاه، محمد سهراب‌بيگ با اشاره به سختي و مشقات کار زندانباني و اقدامات بسيار مثبتي که در سطح زندان‌هاي استان در راستاي اصلاح و تربيت مددجويان و ايجاد زمينه بازگشت آنها به جامعه صورت پذيرفته، اظهاركرد: يقينا با توجه به رويکرد نوين آموزشي و اهداف تبيين شده در نظام زندانباني کشور بستر تبديل زندان‌ها به دانشگاه اصلاحي و تربيتي به خوبي فراهم و ايجاد شده است.

سهراب بيگ افزود: کانون وکلاي استان با در اختيار داشتن بيش از 600 نفر از وکلاي مجرب و پايه يک دادگستري اهتمام خود را در ارائه خدمت‌رساني به اقشار آسيب‌پذير و بزه ديده معطوف و از حداکثر توان و ظرفيت خود جهت ساماندهي وضعيت موجود استفاده خواهد کرد.

نايب رييس کانون وکلاي دادگستري استان‌هاي کرمانشاه و ايلام، تصريح کرد: اعضاي کانون مصمم هستند در راستاي گره‌گشايي از مشکلات مددجويان در زندان‌هاي استان حضور يابند و به صورت رايگان نسبت به ارائه خدمات قضايي و مشاوره حقوقي به واجدين شرايط اقدام کنند.


وي افزود: به منظور تسريع در روند رسيدگي به مشکلات مددجويان و هم‌چنين تسهيل در ارائه خدمات‌رساني به آنان لزوما تدوين جدول زماني حضور وکلا در دستور کار و برابر جدول زمانبندي و با هماهنگي مسوولان زندان‌ها، وکلا در زندان‌ها حضور خواهند يافت و انشاالله موضوع در نشست آتي ملحوظ نظر و در قالب تفاهم نامه همکاري منعقد خواهد شد.


هم‌چنين در ادامه شهاب تجري، رييس کميسيون حقوق بشر کانون وکلاي دادگستري استان‌هاي کرمانشاه و ايلام فعاليت کانون را بر مبناي اصول انساني و ديني و هدف از همکاري را انتقال تجارب و اطلاعات و احساس وظيفه و تکليف نسبت به موکلان و آحاد جامعه به ويژه اقشار آسيب پذير و نيازمند عنوان کرد.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر