به سايت وكالت خوش آمديد :: توديع و معارفه رييس مركز امور مشاوران وكارشناسان حقوقي قوه قضاييه
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
چهارشنبه - ۴ شهريور ۱۳۸۸ توديع و معارفه رييس مركز امور مشاوران وكارشناسان حقوقي قوه قضاييه

 حجت الاسلام والمسلمين علی خلفي در جلسه توديع و معارفه رئيس مرکز امور مشاوران وکارشناسان حقوقي قوه قضاييه خاطرنشان کرد: امروز اين مرکز به شکوفايي رسيده و اين شکوفايي حاصل مديريت شايسته مرکز بوده است.

به گزارش خبرنگار اداره کل روابط عمومي وتشريفات قوه قضاييه ، رئيس حوزه رياست قوه قضاييه در اين جلسه با تقدير از زحمات 8 ساله حجازي گفت: مديريت خوب ايشان سبب شده است که با تعداد نيروي کم استفاده شده در اين مرکز هيچ کدام از دستگاههاي مشابه با آن قابل مقايسه نباشند و افتخار اين خدمت تا به هميشه ثبت مي‌شود.

وي در ادامه توديع را تغيير موقعيت خدمت و تغيير مکان انجام تکليف دانست و گفت: اگر انسان به اين نکته مهم توجه کند متوجه مي‌شود که در هر شرايطي بايد وظيفه انساني خود را انجام دهد و با اين تفکر است که هيچ‌گاه در شرايط توديع قرار نمي‌گيرد زيرا انسان هميشه در پيشگاه خالق خود نسبت به انجام تکاليف و وظايف مسئول است.

حجت الاسلام والمسلمين خلفي افزود: بايد به پست‌هاي دنيوي که بازيچه‌اي بيش نيستند از نگاه حضرت علي (ع) نگريست زيرا به قول مولاي متقيان دنيا و مسئوليت‌هاي ظاهري آن در جايي ارزش دارد که بتواند حقي را احيا و باطلي را ابطال کند.

رئيس حوزه رياست قوه قضاييه تأکيد کرد: آيت الله شهيد بهشتي  از خادمان نظام اسلامي بود که مورد هجمه و توهين دشمنان بود و منزلت ایشان هنگامي مشخص شد که به شهادت رسيد، در حاليکه اين بزرگان هيچگاه از توهين مردم دچار احساس و تغيير نشدند زيرا براي خدمت و انجام وظيفه آمده بودند.

وي در پايان با معرفي عبدالرضا مومني به عنوان رئيس جديد مرکز ابراز اميدواري کرد که امسال شاهد شکوفايي هرچه بيشتر قوه قضاييه باشيم همانگونه که رهبر معظم انقلاب و آيت الله آملي لاريجاني تأکيد بر شکوفايي بيشتر دارند.

براساس اين گزارش در ادامه حجازي درخشش و موفقيت کار مرکز را مرهون کارگروهي دانست وگفت: از مجموعه هيئت اجرايي که در اين راه ما را ياري کرده‌اند سپاسگزارم و خداوند را شاکرم که از شروع به کار ما در سال 1380 تا به امروز، اين مرکز به درخت تناوري تبديل شده است که بيش از 50 هزار نفر در آن اشتغال به خدمت دارند.

در پايان نيز مومني رئيس جديد مرکز مشاوران و کارشناسان حقوقي قوه قضاييه با بيان برنامه‌ها و سياست‌هاي خود : هدف اوليه در امور جاري بالابردن سطح کاري کارمندان و ارتقا کيفي و افزايش سطح علمي کارشناسان و وکلاي پذيرفته شده براي خدمت بیشتر در جامعه است.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر
 
 
  
       
نظر کاربران در مورد این خبر :
نام :
 
خسته نباشید کانون وکلا چرا این همه ایراد الکی وارد می کنید چرا به جای حذف م مش ح فکری به حال کیفیت کار و معلومات خود نمی کنید
نظر :
 

علي
نام :
 
دستشون درد نكنه شغل وكالتو در حد بقالي تنزل دادن.
نظر :
 

نام :
 
افرين يعني افزايش بئون ظابطه متوقف و كمي به فكر كيفيت باشيددوستان ناراحت نشند اما مقايسه187 و كانون مثل قياس بين جنس چيني و جنس اورجيناله
نظر :
 

نام :
 
عاليه. حال كانونيها بازم گرفته شد
نظر :
 

علي
نام :
 
از نطر جنابعالي شايد اين طوري باشد ولي من شاهد كساني بودم كه از كانون و مشاوران هر دو قبول شده بودند ولي مشاوران حقوقي را ترجيح دادند به طوري كه كانون كساني را كه تواناي علمي براي احراز قبولي از شهر تهران را نداشتند با گرفتن 5 ميليون جواز تهران را بهش دادند در حاليكه در مشاوران بايد از هزار مانع رد بشود تا بتواني يك جواز دريافت كني اگر باور نداريد يك مسابقه حقوقي بين اين دو مركز مطرح نماييد تا براي همه روشن شود
نظر :
 

عادل
نام :
 
كانون مشاوران صد برابر كانون وكلا ارزش داره شايد حرف حقش تلخه
نظر :
 

نام :
 
صد چيه بگو هزار برابر ولي معيار شما چيه و انصافتون كجاست
نظر :
 

حافظ
نام :
 
رسالت شغل خطيروكالت ايجاب ميكند عوض زورازمايي وقدرت نما يي به فكركيفيت دانش وحفظ اخلاق وكالت چه ماده 187وچه كانون
نظر :
 

غضنفر
نام :
 
ما کانونیها اصلا اینا رو وکیل نمیدونیم چه برسه بخواهیم در موردشون نظر بدیم!!! حیف از نظر بلند ما!!!
نظر :
 

م
نام :
 
در جواب قضنفر بايد بگم شما كي باشيد كه بخواهيدما را وكيل بدانيد يا نه اين دولت و قوه قضاييه است كه بايد بداند كه ميداندو بس فلذا خيلي تابلو نكنيد كه داريد از اين كه قوه قضاييه شما رو حساب نميكنه و دادگستريها توجهي به دفاعياتتون نميكنه آتيشي هستيد بهتره به جاي اين حرفها درآزمون مركز وكلاي قوه قضاييه شركت كني تا اثبات بشي البته اگر قبول بشي.
نظر :
 

سارا
نام :
 
م جون از جواب باحالت خيلي حال كردم زنده باد مشاوران حقوقي
نظر :
 

نام :
 
تورو خدا سوادو ببينينيدپس فلذا!!!!!!!!! اونوقت ادعاي معلومات حقوقي داره و لايحه هاي ايشان مورد توجه قضاته و جالبتر اينكه امثال ايشان تعداد تمبر ملياتيشون به تعداد انگشتان يك دست نميرسه ولي يچيزو خوب متوجه شده بقاي مشاوران در هياهو و غوغاسالاريه اينارو نوشتم كه بگم دوست عزيز تو كه راست ميگي
نظر :
 

ناصر
نام :
 
واقعاً وكلاو كارشناسان قوه قضائيه باسوادترومجهز به علم روز رشته خويش هستندو اين موضوع براي شخص بنده ثابت شده در كانون كارشناساندادگستري افرادي هستند كه با مدرك كارشناسي تربيت بدني در رشته راه وساختمان فعاليت ميكنند
نظر :
 

حسن
نام :
 
پرسش وپاسخ باید تقویت شود تا هم مراجعه به سایت بیشتر شود و هم قابل استفاده بشتر گردد همچنین قسمتی باید تحت عنوان مراحل راهنمایی پرونده در نظر گرفته و توضیح داده شود به ویزه در مورد اجرای احکام و چگونگی توقیف اموال محکموم علیه . با تشکر .
نظر :
 

حسن
نام :
 
اگر این ریئس جدید درطول خدمت ادغام دو کانون انجام داد کارشایسته ای کر ده است راه ان این است که دادگستری فقط به دکانون کارشناسان قوه قضاییه درخواست کارسناسی کند وادغام فوری انجام میشود واین کار این رییس جدیداست خداوند به وی توفیق خدمت دهد وموفق باشند ازسومین حرم اهلبیت شیراز
نظر :
 

ابشار
نام :
 
جناب آقای مومنی اگه توانایی اداره کردن مرکز مشاوران را ندارید لطفا کنار بروید این چه وضع کار کردنه بعد از دو سال هنوزم ما بلاتکلیفیم در ضمن به کارمنداتونم ادب یاد بدین خیلی بد برخورد میکنند .
نظر :